Dansrooster

Almelo

Kleuterdans (4-6 jaar)
dinsdag, 15:30 uur
Sandra Groener
Elisabethhof 2

 

Ballet (6-8 jaar)
dinsdag, 16:15 uur
Sandra Groener
Elisabethhof 2

 

Ballet (7-9 jaar)
dinsdag, 14:30 uur
Sandra Groener
Elisabethhof 2

 

Ballet (8-10 jaar)
dinsdag, 17:15 uur
Sandra Groener
Elisabethhof 2

 

Ballet beginners  (9-12 jaar)
woensdag, 18:15 uur
Nada Belada
Elisabethhof 2

 

Ballet (12-18 jaar)
woensdag, 19:15 uur
Nada Belada
Elisabethhof 2

 

Ballet (21+)
woensdag, 20:15 uur
Nada Belada
Elisabethhof 2

 

Yoga (55+)
woensdag, 9:15 uur
Jacobien van der Heijden
Elisabethhof 2

 

Breakdance (13+)
woensdag, 20:00 uur
Eduard Verhulsdonk
Studio15

 

 

Enschede

Kleuterdans (4-6 jaar)
dinsdag, 15:30 uur
Sonja Bleijerveld
Willem Wilminkplein 1

 

Kleuterdans (4-6 jaar)
vrijdag, 13:45 uur
Sonja Bleijerveld
Willem Wilminkplein 1

 

Ballet (6-7 jaar)
dinsdag, 16:15 uur
Sonja Bleijerveld
Willem Wilminkplein 1

 

Ballet (8-10 jaar)
woensdag, 16:15 uur
Jacobien van der Heijden
Willem Wilminkplein 1

 

Ballet (9-12 jaar)
donderdag, 16:45 uur
Nada Belada
Willem Wilminkplein 1

 

Ballet (12-15 jaar)
donderdag, 17:45 uur
Nada Belada
Willem Wilminkplein 1

 

Ballet (15-18 jaar)
donderdag, 19:00 uur
Nada Belada
Willem Wilminkplein 1

 

Ballet gevorderden (16+) (spitzen + repertoire)
donderdag, 20:00 uur
Nada Belada
Willem Wilminkplein 1

 

Ballet beginners (18+)
maandag, 18:45 uur
Nada Belada
Willem Wilminkplein 1

 

Ballet gevorderden (18+)
maandag, 19:45 uur
Nada Belada
Willem Wilminkplein 1

 

Dansexpressie (6-8 jaar)
woensdag, 15:15 uur
Jacobien van der Heijden
Willem Wilminkplein 1

 

Impro-choreo (9-15 jaar)
woensdag, 17:30 uur
Jacobien van der Heijden
Willem Wilminkplein 1

 

Yoga (21+)
maandag, 9:00 uur
Jacobien van der Heijden
Willem Wilminkplein 1

 

Yoga (21+)
Woensdag, 19:00 uur
Jacobien van der Heijden
Willem Wilminkplein 1

 

Talentenklas (9-12 jaar)
zaterdag, Nada Belada
9-11 jaar, 11:30 uur
11-12 jaar, 13:10 uur

 

Oldenzaal

Kleuterdans (4-6 jaar)
maandag, 14:45 uur
Sandra Groener
Dansschool Kolmschot

 

Ballet (7-9 jaar)
donderdag, 15:45 uur
Sandra Groener
Dansschool Kolmschot

 

Ballet (8-10 jaar)
donderdag, 14:45 uur
Sandra Groener
Dansschool Kolmschot

 

Ballet (9-11 jaar)
donderdag, 16:45 uur
Sandra Groener
Dansschool Kolmschot

 

Ballet (12-16 jaar)
donderdag, 17:45 uur
Sandra Groener
Dansschool Kolmschot

 

Nijverdal

Ballet (8-10 jaar)
woensdag, 14:15 uur
Sandra Groener
MFC De Holtink

 

Ballet (10-13 jaar)
woensdag, 15:15 uur
Sandra Groener
MFC De Holtink