Alle meetings voor het Online Open Huis

Via onderstaande linken kun je de cursussen die jouw leuk lijken bezoeken. Soms kan het zijn dat je even in de wachtkamer zit, de docent zal je snel verwelkomen. Heel veel plezier gewenst!

Wordt er om een wachtwoord gevraagd? Dan is deze in alle gevallen: kaliber. (probeer het met een hoofdletter K als het niet lukt!)

KLANTENSERVICE

Link 1: 14:00 – 15:30 uur beschikbaar

Link 2: 14:00 – 15:30 uur beschikbaar

THEATER & MUSICAL

Theater 
Door Renée Buys & Marisa van der Meer

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

 

DANS

Dans
Door Sonja Bleijerveld

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

 

BEELDENDE KUNST

Beeldende kunst
Door Nicolette Zuiderwijk

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

 

NIEUWE KUNSTEN

DJ-ing
Door Kars van der Tuin

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Producing
Door Kelvin Bolink 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

 

MUZIEK

Accordeon
Door Froukje Klinge 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Basgitaar
Door Koos Lonis

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Blokfluit
Door Sanna van Elst 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Cello
Door Marja Pol

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Contrabas
Door Michel Kroese 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Drums & Slagwerk
Door Rudiger Wolbeck

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Dwarsfluit
Door Edith Leusenkamp

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Fagot
Door Suzanne van Berkum 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Gitaar akoestisch
Door Maaike Norder

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Gitaar elektrisch
Door Willem Ouwehand 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Harp
Door Janne Minke Nijp 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Hobo
Door Niels Pol

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Hoorn 
Door Bert Sleumer

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Keyboard
Door Inge Wenzel 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Klarinet
Door Erika Bijlsma 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Piano
Door Han Kothof 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Saxofoon 
Door Wilbert Sleumer

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Songwriting
Door Didier LeClaire

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Trombone, Tuba & Bariton
Door Andre van Huizen

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Trompet
Door Bennie ter Heide

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Viool
Door Hrayr Ter-Sargsyan 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Zang Klassiek
Door Shaya van den Berg 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur

Zang pop
Door Nadine Braam 

Kies je tijdvak:
14:00 uur   –   14:15 uur   –   14:30 uur   –   14:45 uur