Rooster samenspel

Lijkt het je leuk om deel te zijn van een ensemble, orkest of een (big) band? Bekijk onze bestaande groepen hieronder.

Ensembles Almelo

Harpensemble (11-18)
donderdag, 19:20 uur
Janne Minke Nijp
Elisabethhof 2

Harpensemble (12-18)
donderdag, 17:00 uur
Janne Minke Nijp
Elisabethhof 2

Slagwerkenensemble (16+)
donderdag 19:40 uur
Rüdiger Wolbeck
Elisabethhof 2

Harpensemble (18+)
donderdag, 20:30 uur
Janne Minke Nijp
Elisabethhof 2

Klarinetensemble Calamus (30+)
dinsdag, 19:00 uur
Johan Bijen
Elisabethhof 2

Orkesten Almelo

First Fiddely Fun beginnersstrijkersensemble (7-12)
maandag, 17:00 uur
Esther Nijholt
Elisabethhof 2

Kaliber String Players (10+)
donderdag, 17:00 uur
Ine Lans- Lulof
Elisabethhof 2

Kaliber Symphonics (11-21)
maandag, 17:00 uur
Johanna Hoekman
Elisabethhof 2

Muzica Twents Balkanensemble (16+)
woensdag, 19:00 uur
Mihai Turcitu
Elisabethhof 2

Ensembles Enschede

Trombone Ensemble (alle leeftijden)
vrijdag, 17:30 uur
Hubert Fiselier
Willem Wilminkplein 1

Blokfluitensemble Esito (12-30)
dinsdag, 19:00 uur
Jeroen van Lexmond
Willem Wilminkplein 1
Let op: vanaf niveau B

First Fiddely Fun(6-14)
maandag, 17:00 uur
Manuela Tannemaat-Hoogenboom
Willem Wilminkplein 1

Percussie ensemble Samba Percussion Group (8+)
dinsdag, 15:50 uur
Rüdiger Wolbeck
Atak

Blokfluitensemble Inizio (8-12)
woensdag, 16:45 uur
Sanna van Elst
Willem Wilminkplein 1

Slagwerkensemble(gevorderden) (12+)
vrijdag, 18:20 uur
Hugo Masselink
Willem Wilminkplein 1

Gitaarensemble New Generation (12+)
woensdag, 18:20 uur
Leo van Rutte
Wethouder van der Heijdenschool

Akoestische Popgroep .38 (14-21)
vrijdag, 17:50 uur
Leo van Rutte
Willem Wilminkplein 1

Fluty Flutes (16+)
dinsdag, 17:40 uur
Annemieke de Bruijn- Schouten
De Troubadour, Glanerbrug

Fluty Flutes (16+)
donderdag, 20:15 uur
Annemieke de Bruijn- Schouten
Willem Wilminkplein 1
Let op: dit ensemble is 1 keer in de 3 weken

Volwassen Strijkers Ensemble (18+)
zaterdag, 10:00 uur
Marja Pol- van den Dikkenberg
Willem Wilminkplein 1

Muziek A tot Z speciaal (21+)
maandag, 19:00 uur
Edith Leusenkamp
Willem Wilminkplein 1

Saxofoonensemble Flitspaal (21+)
zaterdag, 10:00 uur
Bennie Waanders
Willem Wilminkplein 1

Saxofoonensemble Mezzaluna (21+)
donderdag, 10:00 uur
Bennie Waanders
Willem Wilminkplein 1

Orkesten Enschede

Kaliber String Players (8-18)
vrijdag, 17:00 uur
Ine Lans – Lulof
Willem Wilminkplein 1

Kaliber Symphonics (11-21)
woensdag, 18:30 uur
Jan Dam
Willem Wilminkplein 1

Little Big Wonderband (13-18)
vrijdag, 17:00 uur
Bennie Waanders
Willem Wilminkplein 1

Big Band Fraggle Jazz Orchestra (14+)
zaterdag, 10:00 uur
Joris Bolhaar
Willem Wilminkplein 1

 

Ensembles Oldenzaal 

First Fiddely Fun (6-14)
maandag, 17:00 uur
Marja Pol- van den Dikkenberg
Kaliber Oldenzaal

Blokfluitenensemble Basalt (10+)
vrijdag, 18:15 uur
Kristin Nijhuis- Oude Grote Bevelsborg
Kaliber Oldenzaal

Blokfluitenensemble Burletta (21+)
maandag, 19:00 uur
Jeroen van Lexmond
Kaliber Oldenzaal

Decibelkrakers (Speciaal) (21+)
woensdag, 18:30 uur
Anja Meulenbelt
Kaliber Oldenzaal

 

Ensembles Nijverdal

Blokfluitenensemble Vivente (18+)
dinsdag, 17:40 uur
Sanna van Elst
MFC de Holtink
Let op: dit ensemble is 1 keer per 2 weken een uur

 

Ensembles Wierden

Slagwerkenensemble A HaFaBra (10-14)
vrijdag, 15:40 uur
Marcel van Nieuwland
In Harmonie

Slagwerkenensemble B HaFaBra (13-18)
vrijdag, 16:20 uur
Marcel van Nieuwland
In Harmonie

Dwarsfluitenensemble De Vrolijke Fierefluiters (10-16)
zaterdag, 12:00 uur
Johanna Hoekman
In Harmonie

Houtblazers- en hoorensemble De bende van George (11+)
vrijdag, 17:00 uur
Erika Bijlsma-Steen
In Harmonie

 

Orkesten Wierden

Dwarsfluitorkest Joueurs des Flutes (21+)
donderdag, 2000 uur
Johanna Hoekman
In Harmonie, Wierden

 

Orkesten Tubbergen 

Strijkersorkest Tubbergen (10+)
woensdag, 15:50 uur
Krzysztof Wagenaar
De Delle Ruimte, Tubbergen